Звонки 11:00-16:00 (будни)
Прием заказов на сайте 24/7
Українська  Русский  English 
Київстар: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Предстоящие шоу
Реклама
Рекомендуем
Голосование
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?
Версия для печати Версия для печати

Головка звукоснимателя Audio-Technica AT-OC9MLIII

Головка звукоснимателя Audio-Technica AT-OC9MLIII ― Nadvechir.com.ua: Магазин музыки - CD, SACD, DVD, Blu Ray, Vinyl, MC
Нет на складе
Оценить
Артикул / Каталожный номер: AT-OC9MLIII
Производитель/Дистрибьютор: Audio-Technica

Головка звукознімача, тип: MC, вихідна напруга: 0,4 мВ, частотний діапазон: 15 - 50000 Гц, притискна сила: 1,8 - 2,2 г, вага: 8 г.

Звукознімач з рухомою котушкою Audio-Technica AT-OC9ML3 був розроблений на базі дуже вдалої моделі з індексом 2, але отримав нову голку, закріплену в доопрацьованому утримувачі.

Головка має запатентовану конструкцію VC Mould, і оснащена подвійною котушкою для кращого поділу стереоканалів, і розширення діапазону відтворюваних частот. Котушки в звукознімачі намотані проводом з монокристалічної міді, отриманої методом професора Оно, мають значні переваги перед традиційним мідним провідником. Завдяки використанню монокристалічної міді значно знижуються втрати сигналу, а також знижується рівень шумів і спотворень.

Голка в звукознімачі Audio-Technica AT-OC9ML3 має лінійний контакт із звуковою доріжкою вінілової платівки, з радіусом 40 х 7 мікрон. Голкотримач діаметром 0,26 мм виконаний з бору, і має зменшену висоту для більш ефективного придушення резонансів. Головка забезпечує вихідний сигнал до 0,4 мВ, і має значення імпедансу, сумісний з більшістю моделей передпідсилювачів-коректорів.

Audio-Technica AT-OC9ML3 забезпечує високу якість звуку, характерне для головок MC-типу, і володіє високою надійністю і хорошою гнучкістю в налаштуванні. Звукознімач підходить для установки на більшість тонармах популярних моделей, і має оригінальний дизайн. Його литий корпус надійно захищає голку і електромагнітну систему від зовнішніх механічних впливів, і добре гасить що наводяться резонанси.

Звукознімач Audio-Technica AT-OC9ML3 володіє мінімальним рівнем власних шумів, і при установці на правильно налаштований програвач вінілу здатний забезпечити дуже високу якість звуку. Головка забезпечує дуже широку й виразну стереокартину з точною розстановкою образів, а за характером свого звучання підходить для відтворення музики будь-яких жанрів.

Завдяки новій голці головка Audio-Technica AT-OC9ML3 має більш точний трекінг, і менше зношує звукову доріжка. Ця головка рекомендується для досвідчених меломанів, які хотіли б підвищити якість звуку своїх програвачів вінілу.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Головка звукоснимателя Audio-Technica AT-OC9MLIII:


Введите число, изображенное на рисунке
code

(пусто)
 
Валюта:


Предзаказ новинок
Бестселлеры / Топ 10
© NADVECHIRAll Rights Reserved.