Звонки 11:00-16:00 (будни)
Прием заказов на сайте 24/7
Українська  Русский  English 
Київстар-Viber: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Предстоящие шоу
Реклама
Рекомендуем
Голосование
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?
Версия для печати Версия для печати

Enigma - The Fall Of A Rebel Angel (Sealed) (CD)

522 грн
На складе: да
Кол-во:  
 
 
Голосов: 4
Оценить
Год: 2016
Формат: Аудио (CD-DA)
Полиграфия: Буклет-книжка
Состояние: Диск запечатанный (Sealed)
Упаковка: Пластиковый прозрачный бокс (Jewel Case)
Количество носителей: 1
Штрих-код: 0602557093391
Страна производитель: Евросоюз (EU)
Производитель/Дистрибьютор: Universal Music Group

Вісім. Йому було лише вісім років, коли він уже сидів у кабіні космічного корабля, борознити простори всесвіту. Мішель Крету вже давно не хлопчик, але він досі літає у просторах космосу.

Як і раніше, він управляє своїм космічним кораблем за допомогою 88 клавіш. Так було в Бухаресті, де він народився. У дитинстві він уявляв собі подорожі в космосі, граючи на піаніно.

Його музичний талант був настільки ж екстравагантним, як і уява. Вчителю в його музичній школі і професорам різних консерваторій було абсолютно ясно, що з Мішеля Крету вийшов би чудовий концертний піаніст.

Вони відправили його за кордон, навчатися далі і розвивати талант. У Франкфуртській Музичній Академії юний румун виділявся своїми музичними здібностями. Його майбутнє в світі класичної музики здавалося передбаченим.

Однак все пішло зовсім іншим шляхом. У 70-е, Мішель відкрив для себе електронну музику. Вона дозволяла йому висловлювати два своїх найбільших таланти: уяву і музикальність. Синтезатор став його новим космічним кораблем, і з його допомогою він рухався галактикою музики: від класики до інших планетарних систем.

Сьогодні студія Мішеля справді нагадує космічний корабель. У кімнаті управління він сидить навпроти "Мерліна", мобільної цифрової студії, яка була створена з урахуванням його побажань.

День за днем ​​він досліджував вже відомі і нові світи звуку. Його подорожі зазвичай займали кілька років, і кожного разу він повертався з новими відкриттями. Таким чином за останні 25 років були створені сім альбомів в рамках проекту "Enigma".

Схожого музичного проекту просто не існує. Складно підібрати термін, щоб охарактеризувати "Енігму", і визначити жанр музики. New Age, Electonic, Sound Collage, Ambient Rock Symphony, Pop Avantgarde? Нічого з перерахованого вище, і в той же час - все разом.

Кожна нота несе в собі безпомилково впізнаваний почерк художника, на якого неможливо навісити ярлики.

Рідко можна випробувати настільки дивовижний резонанс. Ні кричущих фанів, ні настирливої ​​реклами, ні чуток. Однак на іншій чаші ваг - 70-мільйонний тираж світових продажів альбомів, 60 і 80-кратний перший номер протягом п'яти років поспіль в чарті, три номінації на премію Grammy і більше 100 "золотих" і "платинових" видань альбомів і синглів. "Енігма" - це міжнародний феномен.

І зараз Мішель Крету захотів знову створити щось екстраординарне. Це восьмий альбом, а ця цифра позначає новий початок і нескінченність. Для християн, вісім священних Маорі бачать в цій цифрі знак спорідненості. Для Енігми вона означає досконалість.

"Падіння Повсталого Ангела" розповідає історію про всіх і кожного. Ваш "герой" - це людина, такий же, як ви і я. В один день для нього все змінилося. Він відчуває, що за ним спостерігають. Він наляканий і не знає, що робити. Здається, ніби життя пішло шкереберть.

Прямуючи в вигадане місто, він проробляє речі, які призводять до змін. Він зустрічає жрицю, чий Бог - Маркіз де Сад - продовження легендарної композиції "Sadeness (Part I)" з першого альбому "Енігми". Неспокійні подальші блукання допомагають йому усвідомити, що сексуальність не має нічого спільного з удачею, віра більш не живе в храмах, а в смерті немає нічого жахливого. Щоб отримати ці знання, він черпає сили і відрікається від бездіяльності. Він знищує своє відображення у воді озера і приймає відповідальність за своє життя.

Щоб розповісти цю історію, музика Мішеля Крету викликає в уяві дитячі мрії, візуальні зображення і звертається до спогадів. Цитуючи релігію, літературу і популярну культуру, музика веде нас через різнокольоровий лабіринт підсвідомості в пошуку особистості і безпеки в цьому холодному, небезпечному і байдужому до індивідуальності світі. Цей альбом звучить як віддалений плач про кохання.

"The Fall Of A Rebel Angel" - це музична казка про людське життя. Зображення з використанням 12 тонів засновані на епічній поемі письменника і сценариста Міхаеля Кунце, яка включена в альбом. Вони доповнені 13 картинами Вольфганга Белтраккі, геніального художника, який був змушений стати майстерним фальшивомонетником, перш ніж заслужив визнання своїх здібностей.

У світі поп-музики, що стрімко змінюється "Енігма" - це константа. Дух і честолюбство альбому "The Fall Of A Rebel Angel" відсилає нас до легендарного MCMXC a.D., і показує його продовження в майбутньому.

Новий шедевр Мішеля Крету коштував такого тривалого очікування. Це зайняло не три і не шість років. Вісім.

Треклист (Tracklist):

♫ ♪ 1. "Circle Eight" (featuring Nanuk) 2:19 ♫ ♪
♫ ♪ 2. "The Omega Point" 5:39 ♫ ♪
♫ ♪ 3. "Diving" 2:52 ♫ ♪
♫ ♪ 4. "The Die Is Cast" (featuring Mark Josher)4:16 ♫ ♪
♫ ♪ 5. "Mother" (featuring Anggun)3:38 ♫ ♪
♫ ♪ 6. "Agnus Dei" 3:57 ♫ ♪
♫ ♪ 7. "Sadeness (Part II)" (featuring Anggun)4:09 ♫ ♪
♫ ♪ 8. "Lost in Nothingness" 3:20 ♫ ♪
♫ ♪ 9. "Oxygen Red" (featuring Anggun)4:02 ♫ ♪
♫ ♪ 10. "Confession of the Mind" 3:47 ♫ ♪
♫ ♪ 11. "Absolvo" 2:01 ♫ ♪
♫ ♪ 12. "Amen" (featuring Aquilo)4:52 ♫ ♪

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Enigma - The Fall Of A Rebel Angel (Sealed) (CD):


Введите число, изображенное на рисунке
code

(пусто)
 
Валюта:


Предзаказ новинок
Бестселлеры / Топ 10
Интересное
© NADVECHIRAll Rights Reserved.