Звонки 11:00-16:00 (будни)
Прием заказов на сайте 24/7
Українська  Русский  English 
Київстар: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Предстоящие шоу
Реклама
Рекомендуем
Голосование
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?
Версия для печати Версия для печати

БИЛЕТ НА ФЕСТИВАЛЬ RESPUBLICA (РЕСПУБЛІКА \ РЕСПУБЛИКА) на четыре дня 1-4.09.16

Нет на складе
 
 
Голосов: 3
Оценить
О продукте: (1 - 2 - 3 - 4 сентября 2016 г.) - Каменец-Подольский - Украина
Год: 2016

Цього року фестиваль збільшує свій мистецький розмах до 4-ох днів замість 3-ох як було у минулі роки, а тому поспішайте придбати квитки на РЕСПУБЛІКУ-2016 аби не пропустити це незабутнє арт-дійство!

Кожного року українські та зарубіжні виконавці радують меломанів своєю музикою на фестивалі “RESPUBLICA”. Окрім музичної присутня також літературна та художня його частина. Рок-музика, стріт-арт, цікаве спілкування з людьми близькими тобі по духу, які приїздять не лише із усієї України, але й з-за кордону, і все це у центрі старої частини чудового міста Кам’янця-Подільського з його давньою архітектурою та атмосферою середньовіччя.

РЕСПУБЛІКУ вже відвідали такі виконавці як: Ляпис Трубецкой, Trubetskoy, Brutto, Скрябін, Мотор'ролла, O.Torvald, ATTRAKTOR, The Вйо, Табула Раса, Адісс Абеба, Onuka, Оркестр Че, АННА, Кожаный Олень, Ot Vinta, Pur:Pur, С.К.А.Й., Cheese People, Lюk, Пропала Грамота, Skinhate, Nameless, Space Cakes, ZebraJazz, ShumriseBand, Morphine Suffering, Ворст, SALE only, Карна, РибаЖир, Роллікс, Zapaska, К-402, ТПВГ, Димна Суміш, Порцеляна, MILKIT, Медовий Полин, MORJ, White Coffin, Wasp'n'Hornet, Drum Ecstasy, Vivienne Mort, Безодня, Dead Boys Girlfriend, FarInHate, Merva, We Are, Пан Пупец, Cherry-merry, Фіолет, MUFFTRAIN, Масса Причин та багато інших.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно БИЛЕТ НА ФЕСТИВАЛЬ RESPUBLICA (РЕСПУБЛІКА \ РЕСПУБЛИКА) на четыре дня 1-4.09.16:


Введите число, изображенное на рисунке
code

(пусто)
 
Валюта:


Предзаказ новинок
Бестселлеры / Топ 10
© NADVECHIRAll Rights Reserved.