Звонки 11:00-16:00 (будни)
Прием заказов на сайте 24/7
Українська  Русский  English 
Київстар: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Предстоящие шоу
Реклама
Рекомендуем
Голосование
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?

Блог / Новости RSS 2.0

РІЗДВЯНІ ЗНИЖКИ 2017!!!!!!!)) В період з 01.12.2017 до 15.01.2018 у категорію «РІЗДВЯНИЙ РОЗПРОДАЖ» ми додаватимемо різноманітні товари, що будуть цікаві для кожного меломана за зниженими цінами! Слідкуйте за оновленнями в категорії. ДЕЯКІ ТОВАРИ В ЄДИНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ!!! Нехай зимові свята будуть чудовими і незабутніми та лише з улюбленою музикою!!

РІЗДВЯНІ ЗНИЖКИ 2017!!!!!!!)) 

В період з 01.12.2017 до 15.01.2018 у категорію «РІЗДВЯНИЙ РОЗПРОДАЖ» ми додаватимемо різноманітні товари, що будуть цікаві для кожного меломана за зниженими цінами! 

Слідкуйте за оновленнями в категорії! 

ДЕЯКІ ТОВАРИ В ЄДИНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ!!! 

Нехай зимові свята будуть чудовими і незабутніми та лише з улюбленою музикою!!

ПЕРЕЙТИ У КАТЕГОРІЮ РІЗДВЯНИХ ЗНИЖОК

Чудова новина для усіх прихильників творчості гурту «Океан Ельзи». 26 травня 2017 року до Кам’янця – Подільського завітають легендарні українські музиканти

oe_kam_2017 В рамках третьої української частини дворічного світового турне, «Океан Ельзи» врешті завітає до шанувальників з Кам’янця – Подільського після більш як 10-річної паузи. 

Океан Ельзи продовжує стихійно поширюватися Україною. На черзі ще 11 міст, які невдовзі почують альбом «Без меж» у виконанні улюбленого рок-гурту країни!  Окрім Кам’янця, «ОЕ» відвідають також Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтаву, Кривий Ріг, Херсон, Білу Церкву та Львів.

Від очікування уже перехоплює подих, прискорюється серцебиття і можна відчути, як йде обертом голова від легкої ейфорії та рок-н-рольної енергії, яку випромінюють музиканти на кожному зі своїх концертів, без винятку.

Щирість, тепло та море емоцій – це той стан, який завжди супроводжує виступи «ОЕ», це – люди, котрі готові чекати кожного концерту та обмінюватися своєю любов’ю з музикантами. Неважливо, яка кількість шанувальників буде присутня черговий раз, головне, що бити рекорди Гіннеса за кількістю емоцій публіка гурту точно вміє. А для маленького містечка та жителів Кам’янця-Подільського цей концерт точно має неабияке значення і запам’ятається надовго. Впевнені, що стадіонний концерт Океану Ельзи у рамках Світового туру на підтримку нового альбому «Без меж» стане справжнім святом для кам’янчан, на якому буде надзвичайна кількість прихильників гурту.

Тому радимо вам ще зовсім трошки запастися терпінням і готуватися до того, що ваші серця будуть палати яскравим полум'ям від надлишку драйву та ритму улюблених пісень!


ПРИДБАТИ КВИТОК НА КОНЦЕРТ ОКЕАН ЕЛЬЗИ В КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ 26 ТРАВНЯ 2017

Kam-Pod

“Вище неба” у серці Києва. 20-річний ювілей Океан Ельзи.

oedobre01“Важливі речі об’єднують, пам’ятайте” (Святослав Вакарчук)


Нещодавно анонсована нова частина концертів гурту Океан Ельзи, в рамках світового туру “Без меж”, змусила поринути у трепетну ностальгію одного з найбільших концертів колективу дворічної давності. Тоді, у 2014-му “Океани” масштабно відсвяткували своє 20-річчя на найбільшому стадіоні Києва – Олімпійському.


З того моменту минуло багато часу, у 2016 випущений новий, досить успішний альбом “Без меж”, життя гурту не вщухає за кількістю та географією концертів, а шанувальників у Океан Ельзи щодня лише збільшується. Проте, у серці назавжди той незабутній ювілейний концерт “20 років разом”.


Вечір тоді видався гарячим, аж настільки, що такий ажіотаж мало хто зміг би передбачити. Спорткомплекс “Олімпійський”, 21 червня 2014 року, прийняв у своїх стінах понад 75 тисяч людей, що стало наймасовішою концертною подією України, за яку гурту навіть вручили нагороду “за рекордну кількість відвідувачів концерту”.

oedobre02

Нелегкий час після подій початку 2014 року позначився і на цьому концерті, але тільки з позитивного боку. Нам потрібно було об’єднання, віра у те, що наша країна єдина і хоч з яких куточків держави не були люди, котрі того вечора прийшли на концерт, ми усі знали, що це не розділяє нас, а робить ближчими, додає впевненості і підтримки. Інакше і бути не може, адже 75 тисяч сердець, серед безперервного майоріння синьо-жовтих прапорів, різнобарвності вишиванок та патріотичних гасел, у будь-якому випадку об’єднані і настільки, що неважливо звідки кожен з нас, важливо, що разом. У ту ніч, саме у той період це були неймовірні відчуття, яких зараз, певне і не відчуєш, інша атмосфера.

oedobre03

Святослав Вакарчук, як в інтерв’ю перед концертом, так і зі сцени говорив важливу річ: “Ми не сприймаємо цей концерт, як розвагу, усі розуміємо у який час він відбувається, але дуже важливо, навіть не музикантам, а людям прийти на сьогоднішній концерт, щоб відчути себе одним цілим зі своїми однодумцями. Це та позитивна надія, яка дає усім нам сили. Але часи насправді непрості і наступну пісню ми присвячуємо усім героям України, які поклали своє життя за неї”. Після цих слів, “На лінії вогню” прозвучала як ніколи особливо.

oedobre04

Чудовим сюрпризом став виступ “Золотого складу” Океан Ельзи. Справжнім задоволенням з нотками ностальгії, було побачити знову разом, на великій сцені склад: Гудімов, Хусточка, Шуров, Глінін і Вакарчук. Всього 5 пісень, але таких знайомих та  рідних. Проте, якесь нове звучання все ж було відчутне, “За останні роки кожен з нас сильно змінився, і в кожну ноту ти вкладаєш уже щось нове”, коментував Дмитро Шуров.

oedobre05

Як продовження романтично-ностальгічного настрою, після виступу “Золотого складу” Океанів, пролунала “На небі” – і десятки тисяч ліхтариків, вже як за традицією, здіймаються над публікою, миготять та заповнюють світлом цілий стадіон і не важливо скільки разів, у якому місці ти чутимеш цю пісню та бачитимеш ці ліхтарики, щоразу будеш захоплюватися цим, закохані, як вперше подивляться одне одному в очі, сплетуться руки і кожен згадає щось своє, особисте…саме цей момент змушує серце битися частіше.

oedobre06

А от після такого ліричного відступу слідує пісня, завдяки якій тисячі прихильників Океану Ельзи не дарма приносять з собою на концерт синьо-жовті національні прапори. “Стіна” – композиція котра стала як ніколи символічною, адже у всіх було лише одне бажання, щоб “впала між нами стіна”, і хто знав, як буде далі, але тоді це був наче гімн об’єднання.

oedobre07

Океани не відпускали своєю енергетикою, душевністю, теплом та чудово підібраним сет-листом аж до першої години ночі. Чотиригодинний концерт, чотири потужних виходи на біс без краплі втоми на обличчях музикантів – це все говорить нам про новий рівень гурту, на якому вони продовжують знаходитися і впевнена, будуть зміцнювати свої музичні позиції і надалі.

oedobre08

Гурт, який завдяки своїй щирості і відвертій подачі поглядів, навіть у складних політичних реаліях зумів зберегти та навіть удвічі підвищити свою популярність не лише в Україні, а і за кордоном.

oedobre09

За такий колосальний успіх українського колективу можна лише щиро порадіти та побажати у 2017 році наснаги на подальшу продуктивну роботу і вдале продовження світового туру “Без меж” у містах Австралії, США та Європи.

А нам залишається чекати нових концертів в Україні, список яких на весну вже складений і оприлюднений на офіційному сайті гурту, та звичайно, купувати квиточки. Natalie Vinarova


Фото: Natalie Vinarova

УВАГА!!!!! РІЗДВЯНИЙ РОЗПРОДАЖ !!!!!!! Сайт «НАДВЕЧІР» вже готується до зимових свят, в продовження традиції, як і минулого року, ми відкрили категорію «РІЗДВЯНИЙ РОЗПРОДАЖ». Протягом періоду з 05.12.2016 до 01.02.2017 у категорію будуть додаватися різноманітні товари, що будуть цікаві для кожного меломана за зниженими цінами! Слідкуйте за оновленнями в категорії. ДЕЯКІ ТОВАРИ В ЄДИНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ!!! Готуємося до свят із музикою разом!))

УВАГА!!!!! РІЗДВЯНИЙ РОЗПРОДАЖ !!!!!!!

Сайт «НАДВЕЧІР» вже готується до зимових свят, в продовження традиції, як і минулого року, ми відкрили категорію «РІЗДВЯНИЙ РОЗПРОДАЖ». Протягом періоду з 05.12.2016 до 01.02.2017 у категорію будуть додаватися різноманітні товари, що будуть цікаві для кожного меломана за зниженими цінами!

Слідкуйте за оновленнями в категорії. ДЕЯКІ ТОВАРИ В ЄДИНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ!!!

Готуємося до свят із музикою разом!))

Ian Gillan sings Deep Purple with Don Airey Band. Концерт Ian Gillan sings Deep Purple with Don Airey Band в Киеве состоится 11 ноября 2016 г, 19:00.

nconcgillan

11 ноября, в 19:00, на сцене Национального дворца Украина выступит легендарный Yan Gillan. Лучший вокалист Deep Purple, обладатель чувственного грудного голоса и диапазона Е2-С6! Этой осенью он исполнит хиты знаменитого бэнда в сопровождении Киевского Симфонического оркестра.


Музыкант по призванию

70-летний британец Ян Гиллан сегодняуспешно ездит по гастролям, записывает сольные альбомы и сотрудничает со знаменитостями. Однако для большинства он навсегда останется в памяти как бриллиантовый голос Дип Перпл.


Будущая звезда родилась в английском городке Хаунслоу во внешнем Лондоне. Еще в ранней юности парень бросил обучение и твердо решил стать рокером. Он неоднократно менял музыкальные коллективы до тех пор, пока его не пригласили на место Рода Эванса в уже популярный Deep Purple. Несмотря на неоднозначные отношения в коллективе и конфликты с Риччи Блэкмором, звучал Гиллан превосходно, его боготворила публика, и такой состав коллектива стал считаться классическим.

4 дні та 4 ночі альтернативної реальності на фестивалі RESPUBLICA

resp16logo1 

Для справжніх любителів фестивалів, певно немає кращого часу, ніж початок осені. Цьогоріч, у перші дні вересня, в Камянці-Подільському проходив один із найбільших музичних, фестивальних заходів України – RESPUBLICA.


Ця подія, безперечно має свою, відмінну від інших типових фестивалів, атмосферу, яка щороку приваблює у мальовничий Кам’янець-Подільський тисячі відвідувачів. Про їх захоплення схожими фестивалями можна почитати у соціальних мережах: «У серпні-вересні потрібно переїздити на Західну Україну» або «Як всюди встигнути, щоб тебе не звільнили з роботи?». І як відповідь на ці запитання, організатори фестивалю щороку пропонують все більшу кількість виконавців та розваг для публіки.


З 1 по 4 вересня у Кам’янці-Подільському відбувся VI фестиваль вуличного мистецтва – RESPUBLICA. Учасниками виступили понад 90 виконавців з різних країн та куточків України, і близько 10 тисяч фестивальників.

resp16logo21

resp16logo2

Сценічна різноманітність

Цілих 5 сцен фестивалю, щовечора якісно «зривали дах» фанам різноманітних гуртів. Найпотужнішою та найочікуванішою серед усіх, звичайно була – Головна сцена.

resp16logo3

У перший день публіку вражав німецький рок-гурт KADAVAR. Довговолосі хлопці з Берліна захоплювали своїм ретро-звучанням у стилі Led Zeppelin і Black Sabbath, з додаванням хард-року та психоделіки.

resp16logo4

resp16logo5

resp16logo6

resp16logo7

Продовжив фестивальну ніч оновлений гурт «СКРЯБІН». В якості вокаліста виступив Євген Толочний, відомий за участю в українській Фабриці Зірок і проекті «Голос Країни», та екс-бек вокалістка гурту, екс-учасниця "Пающих трусов" – Ольга Лізунова. Можна зробити висновок, що з завданням вони впоралися, публіка залишилася задоволеною, але більшою мірою цей успіх можна пов’язати з улюбленими усією країною, хітами Кузьми.

resp16logo8

resp16logo9

resp16logo101

resp16logo102

Як ковток свіжого морського повітря, у другому фестивальному дні виступив одеський гурт EPOLETS, як завжди якісно, драйвово та рок-н-рольно. Запалили публіку новими піснями, та потужною енергетикою.

resp16logo11

resp16logo12

resp16logo13

Ввечері RESPUBLICA зустрічала білоруський гурт TRUBETSKOY. Саме для цього гурту фестиваль є знаковим, адже перший концерт колективу відбувся менш ніж через тиждень після його створення - 5 вересня 2015 року гурт виступив на фестивалі RESPUBLICA. Там ж відбулася прем'єра пісні «Рядом».

Довгоочікувані та потужні хедлайнери Головної сцени – THE HARDKISS та ANIMAL ДжаZ стали справжньою прикрасою третього дня фесту.

resp16logo149

resp16logo1492

resp16logo1493

resp16logo14

resp16logo15

Першими на сцені з’явилися петербуржці ANIMAL ДжаZ. Свій, хоч і недовгий виступ, гурт побудував зі своїх найкращих композицій та дозволив відчути неймовірну атмосферу невимушеності і ностальгії. Приємно вразив зв’язок гурту з публікою, вокаліст Олександр Красовицький зі сцени підтримував з публікою важливі теми життя, війни, правильності вибору та ввів усіх слухачів своєрідний музичний транс.

resp16logo16

resp16logo18

THE HARDKISS ж навпаки були небагатослівними, але у цьому виступі слова були не надто важливими. Гурт відіграв потужно, впевнено та якісно, на усі сто вдовольнив фестивальників своїми популярними піснями.

resp16logo19

resp16logo191

resp16logo192

resp16logo20

resp16logo21

Четвертого ж дня не обійшлося без сюрпризів. Польський рок-гурт CHEMIA, на жаль, не зміг виступити на фестивалі. Вокаліст колективу Люк був госпіталізований за станом здоров'я, тому не зміг приїхати до України. Проте, Головну сцену фестивалю зміг достойно закрити російський гурт LOUNA зі своїми життєствердними хітами.

 

Музика стародавніх стін

Вперше, після певної перерви, фестивалю знову надали можливість облаштувати сцену у «найсмачнішому» місці RESPUBLI(ки) – внутрішньому дворі Старої фортеці, під назвою «Castle Stage».

resp16logo22

Під світло яскравих червоних вогнів, шепіт старовини та історії для публіки виступали не менш потужні колективи: ОДИН В КАНОЕ, MOLOTOV JUKEBOX, Арсен Мірзоян, Тінь Сонця, Мотор’ролла, BAHROMA, VIVIENNE MORT DAKH DAUGHTERS, та інші.

Неймовірною романтичною атмосферою заполонили середньовічний замок, чарівні ОДИН В КАНОЕ,  слухати виступи яких - завжди суцільне задоволення.

resp16logo23

resp16logo24

resp16logo241

resp16logo25

resp16logo26

Найбільш довгоочікуваною зіркою фестивалю стала Наталі Тена - акторка з найдорожчого серіалу в історії кінематографу “Гра престолів”, де вона виконувала роль Оші. Також відома як Німфадора Тонкс із фільмів про Гаррі Поттера. А також солістка британського гурту MOLOTOV JUKEBOX, який вперше виступив в Україні на фестивалі RESPUBLICA 2016. Колектив запалив публіку своїми танцювальними балкано-іспанськими мотивами та чудовими настроєм.

resp16logo261

resp16logo27

resp16logo28

resp16logo29

Приємно вразив чудовим роковим звучанням Арсен Мірзоян разом зі своїм колективом, навіть давно відомі та популярні «Капронові банти» зазвучали якось по-новому. Вокаліст багато спілкувався з публікою і добре відзначив гасло фестивалю RESPUBLICA: «Звернув увагу на ваше гасло – «Мистецтво – наша зброя!», і хочеться сказати – культура та мистецтво – це справді наша потужна зброя. Адже музика вона різна, а культура має бути одна і вона повинна об’єднувати».

resp16logo30

resp16logo31

resp16logo32

resp16logo33

resp16logo331

resp16logo34

У цей ж чудовий фестивальний вечір сцену фортеці потужно прокачали справжнім українським роковим звучанням такі гурти, як ТІНЬ СОНЦЯ та МОТОР’РОЛЛА. В моменти таких виступів справді розумієш, наскільки український рок не поступається закордонному, і тримає свою достойну марку.

resp16logo35

resp16logo36

resp16logo37

resp16logo38

resp16logo39

resp16logo391

Ніжними жіночими голосами був пронизаний останній день фестивалю на Castle Stage.

Вечір прикрасили невимушений та легкий виступ DAkooka з чудовою арт-родзинкою – картиною, яку художники малювали просто таки під час виступу виконавиці, що в результаті склалося в один художній пазл.

resp16logo40

resp16logo41

resp16logo42

resp16logo43

resp16logo44

Та чарівної VIVIENNE MORT, яка захоплювала публіку своєю дивовижною харизматичністю та жіночністю, вміло підхоплюючи голоси публіки, котрі співали хором чимало не усі пісні гурту. Та порадувала своєю увагою до прихильників, сфотографувавшись і залишивши після концерту автографи, навіть попри величезну чергу бажаючих.

resp16logo441

resp16logo45

resp16logo46

resp16logo442

resp16logo47

resp16logo443

resp16logo48

resp16logo444

resp16logo49

resp16logo50

Неподалік Castle Stage вже другий рік поспіль була розміщена сцена Art Dvir. Чудовий оазис альтернативної, експериментальної, електронної та часом «нетипової» музики приваблював до себе чимало бажаючих. Виконавцями виступили різноманітні за стилем виконання і по-своєму індивідуальні: Mari Cheba, Akute, Vosmoy, Курган & Агрегат, ЕЁ, Хамерман Знищує Віруси, та інші.

resp16logo51

resp16logo511

resp16logo512

resp16logo52

Мистецтво, як соціальна зброя

Традицією та своєрідною родзинкою, котра по-особливому виокремлює фестиваль RESPUBLICA серед інших стали щорічні перетворення стін міста у різнобарвні мурали та прикрашення їх графіті.

 

2016 рік не став винятком у цьому потужному стріт-арт русі, який активно набирає популярності не лише у Кам’янці-Подільському, а й по всій Україні.

resp16logo53

Під час цьогорічного фестивалю на одній зі стін міста був створений новий мурал, що присвячений дружбі між Україною та Швейцарією. Малюнок уособлює історію двох держав з зображенням національних героїв кожної з них, та дружбу між обома народами.

resp16logo54

resp16logo55

Приємною несподіванкою стала ініціатива виконавця фестивалю Арсена Мірзояна, який створив в одному з двориків міста свій власний малюнок, на якому зобразив Чарлі Чапліна. За словами музиканта: «Це було цікавою та новою ідеєю, ще ніколи не займався подібним. Багато хто запитував - чому саме Чаплін? Бо він крутий старий блазень, який викликає справжні емоції, а головне завжди позитивні».

resp16logo56

Хочеться подякувати RESPUBLICA 2016 за таку свою особливу індивідуальність, за чудові краєвиди та можливість побувати жителям найрізноманітніших міст та країн в такому прекрасному місці, за атмосферу і людей, котрі її творять, за існування такої крутої та потужної соціокультурної платформи, самобутнього простору самовираження, котрий щороку об’єднує в чудовому Кам’янці-Подільському тисячі людей, де кожен думає і рухається у своєму напрямку, і те, що у звичайному світі вважається дивним, існує у цьому «задзеркаллі» в рамках норми, що перетворює нас у величезну, трохи дивакувату, але все ж - родину.


До зустрічі у 2017-му, на фестивалі RESPUBLICA!Natalie Vinarova
Фото: Natalie Vinarova, Богдан Ястремський

Carpathian Alliance Metal Festival Open Air - 29-31 июля 2016 - Киев

ndcarp


В этом году лето будет жарким! В 2016 году всеми любимый фестиваль Carpathian Alliance Metal Festival пройдет в Киеве, на открытом воздухе в парке Дружбы Народов.

Состав артистов: Blind Guardian (GER), Ensiferum (FIN), Sólstafir (ISL), Primordial (IRL), Rotting Christ (GRС), Negură Bunget (ROU), Finsterforst (GER), Unlight (GER), Cemetery of Scream (POL), Steignyr (ESP), Voltumna (ITA), MartYriuM (MLT), Infected (UKR), Scarleth (UKR), Mortuorial Eclipse (ARG), Incarnal (POL), Rajfajh (RUS), Exegutor (BEL).

 Билеты дорожают. Текущая цена - 490 грн. Билеты по предыдущим ценам уже проданы (по 300, 350, 400, 450)!

КУПИТЬ БИЛЕТ НА ФЕСТИВАЛЬ В КИЕВЕ 29-31 июля 2016

21.06.2016 - Beth Hart - Киев – Октябрьский дворец

bethkyiv Наконец то свершилось! Два года мы ждали первого и единственного приезда в Киев королевы блюза Beth Hart. Имя этой исполнительницы широко известно любому поклоннику хорошего рок-н-ролла и блюза. У кого- то ее имя ассоциируется с Joe Bonamassa, а у кого-то – с Deep Purple по альбому “Bananas” ну и у третьих – с качественной школой американского блюза, что собственно и неудивительно… Награда Blues Music Awards о чем-то говорит! 

Двери “Октябрьского Дворца”, где проходил концерт открылись за полтора часа до концерта. Мест свободных становилось все меньше, что говорит о большой популярности певицы в нашей стране. Перед концертом нам удалось немного пообщаться с Beth. Крайне интересно было от нее узнать, что ей очень понравились люди в Украине, с которыми она ждала встречи почти два года! На вопрос, кто ее вдохновил на написание песен для нового альбома и повлиял ли на это новый продюсер Кевин Ширли, она скромно ответила, что над всеми треками альбома работала она сама. Ну а работу с Deep Purple в 2003 году нельзя было упустить при общении с ней. Она с радостью поделилась эмоциями и воспоминаниями об интересной работе с легендами, для нее это было внезапно и очень интересно, несмотря всего лишь на одну композицию. Она поделилась и воспоминаниями о работе с Joe Bonamassa и Slash. При этом она не исключила дальнейшее сотрудничество с этими музыкантами ну и со всеми с кем получится возможность записать новый хит!

Вернемся к ожиданиям концерта…Ровно 19.30 гаснет свет и появляется гостья вечера в черном вечернем платье. Ее фирменный голосом с хрипотцой просто взорвал зал. Сама Beth неприкрыто отдавала всю свою любовь энергетику к каждому слушателю ноты своей музыки. Я никогда не видел такой отдачи, а момент, когда она призвала всех встать со стульев и немного потанцевать и тут же сошла со сцены и направилась к народу между рядами запомнит каждый, кто там был! Видно было взволнованность и неожиданность охранников, когда она подходила к каждому слушателю в зал и пыталась с каждым спеть песню в унисон, тем самым объединить действие в одно единое целое. Зал она покорила однозначно! После бурных оваций темп немного снизился, пришло самое время для блюза, при исполнении которого ощущалась магия, эмоции в виде легкой меланхолии, загадочности и непредсказуемости, что характерно для такого вида музыки! Зал вслушивался в каждую ноту ее голоса. Только так можно насладиться блюзом, слушая каждую музыкальную фразу. 

Несколько треков Beth посвятила своим близким, а именно своей сестре, которая, к сожалению, покинула этот мир из-за пристрастия к наркотикам, своему супругу и своей маме. Во всем этом ощущался призыв любить друг друга, любить жизнь и всех родных и друзей, которые тебя окружают! Beth показала мастер класс как мультиинструменталист – играя и на клавишных, и на гитаре. Как по мне, акустический дует на бис был самым сильным номером программы. Это очень достойно создать драйв на акустике, ей удалось показать настоящее лицо и непринужденность блюза, это врядли кому под силу. Обычно акустические номера играются в перерывах с боевиками для того что бы просто дать немного форы как музыкантам так и фэнам, но здесь этот номер однозначно не для этого. 

Драйв был весь концерт и с акустической гитарой и электрогитарой с дисторшн, при каждом номере которого Beth всем телом, всей душой ощущала музыку. Это было настоящее и живое шоу человека с открытой душой, эмоциями, любовью к каждому ее поклоннику, что и создает настоящую семью в мире музыки! 

Прозвучали ее самые мощные и известные песни разного периода ее творчества, с акцентом на последний альбом Better than home, в поддержку которого этот тур! После окончания концерта Beth пообещала, что обязательно вернется к нам с новой программой в следующем году! 

Огромная благодарность организаторам Grand Prix и Virus Music за профессиональную организацию концерта, ну и конечно же, PR агентству "Дель Арте" , а именно – Юрию Гулевичу за предоставленные аккредитации. Спасибо Вам за отличный праздник музыки! Обещание Beth приехать в следующем году подтвердили и организаторы сего события. Так что набираемся терпения и ждем декабря следующего года. Ну а время идет очень быстро:)


АЛЕКСАНДР КУЛЕШОВ

30 июня на лейбле Lavina Music вышел новый сингл Сергея Бабкина под названием ''ГГГ''

Песня "ГГГ" была впервые исполнена на концерте в Киеве (1 июня 2016 года), и с тех пор в социальных сетях не было ни дня, чтобы поклонники не задавали вопросов о дате ее выхода. И в этом нет ничего удивительного, так как в ней смешались сразу несколько составляющих: простота, граничащая с гениальностью, эксперименты со стилем хип-хоп (необычные для Сергея, но актуальные для широкого круга слушателей) и забавные "гули-гуси-голуби", которые, несмотря на "странность", прочно поселяются в голове.

 

Так что не будет ничего удивительного, если песня не только займет достойное место в ротации радиостанций и в плеерах у поклонников-меломанов, но и прочно поселится во дворах, исполняемая под гитару, став "народной", как это произошло с песнями 5'nizza.

 

Сергей Бабкин о песне: Сейчас, когда песня записана и выходит на суд тех, кто её будет слушать, я могу сказать, о чем она на мой взгляд. Все равно у каждого будет свой фидбэк от неё (и это очень правильно). "ГГГ" - песня-воспоминание о прекрасной, беспечной юности, и глядя с высоты сегодняшних дней, просачивается улыбчивая жалость о той нерешительности, робости, неуверенности и комплексах, присущих, пожалуй, всем молодым. Но, наверное, так и должно быть. В этом и есть зерно романтики. Неловкость, нелепость, наивность. Вопреки всему, светлая, радостная и счастливая.

Те, кто не надурачился тогда, восполняют это сейчас, когда тебе 37.

Насколько ты любишь жизнь, настолько она отвечает тебе взаимностью.

 

Об эксперименте со стилем: Мне давно хотелось поэкспериментировать со стилем хип-хоп. Песня "ГГГ" не первая, написанная в таком ключе, до неё уже были две. Но именно ее я решил записать и выпустить первой.

 

Об истории создания песни: Мы часто гуляем с дочкой и сыном в парке у себя за домом. И иногда под настроение, в качестве некоего развлечения, мы покупаем пшено и кормим голубей. Их бывает очень много, и они привыкли к людям. Если ты дружелюбен и терпелив, движения твои плавны и аккуратны, то они садятся тебе на руки, голову, плечи, сразу по двое или по очереди. Детей это очень забавляет, да и меня, честно говоря, тоже. В первый раз такое случилось года полтора назад. Это так взбудоражило и ошеломило моих детей, что я, конечно же, хотел запечатлеть эти моменты. Фотографировал и снимал видео. Но со временем перестал, привык. И дети привыкли, думая, что это нормальное поведение птиц, когда их кормишь с рук.

Может быть, именно эти впечатления, сформировавшись в моей голове, со временем проявились таким незатейливым распевом "гули-гуси-голуби"... Не знаю. Иногда ты четко знаешь, что именно было причиной возникновения тех или иных слов, а иногда начинаешь копать, вспоминать, как детектив. Что было причиной, какие мотивы тебя преследовали. Но, конечно же, не по своей инициативе, а когда просят вспомнить и рассказать историю, если есть таковая, про то, как родилась песня. Я это прекрасно понимаю. Лично мне, конечно, важно не от чего или почему началась сочиняться песня, а какая она будет в результате. Её целостность и идея, которая чётко прослеживается и в полном объёме будет донесена до слушателя.

Сергей Бабкин о съемках клипа: Мы с семьей много времени проводим в нашем парке им. Горького. Это место Счастья, Детства, Исполнения желаний. Поэтому, когда я написал эту песню, единственный ответ на вопрос "где снимать?", был "Парк Горького". Помимо того, что там отдыхаешь душой, глядя на то, как радуются дети, перебегая от аттракциона к аттракциону, ещё и ощущаешь эмоциональный заряд, который ты испытывал в детстве. Особенно здорово летом, когда можно промокнуть до нитки, брызгаясь в фонтанах, и уже через 15 мин быть опять сухим.


SCORPIONS знову в Києві в рамках THE 50th ANNIVERSARY WORLD-TOUR

nsc19af1Цієї зими кожен поціновувач якісної музики зможе стати свідком нереально крутого дійства! До Києва знову приїжджають легендарні рокери Scorpions. Грандіозний концерт відбудеться 19 лютого в Палаці Спорту. 

Scorpions - воістину монстри в історії світового року. Продано понад 100 мільйонів копій альбомів групи, проведено понад 5000 концертів в 80 країнах світу. 

Чи потрібно нагадувати про те, що кожен виступ Скорпіонс - це аншлаг? Кожен, звичайно, про це знає. У 2013 українські концерти групи в супроводі симфонічного оркестру збирали повні зали, власне як і всі їх попередні. Тому квитки потрібно замовляти вже сьогодні і зараз! Їх може просто не вистачити кожному фанату великих музикантів. 

Енергетика року від Скорпіонс - неможливо описати словами! Це потрібно тільки побачити!. 

Не пропусти свій шанс отримати найяскравіші відчуття на концерті улюбленої групи. 

Концерт в столиці пройде в рамках масштабного світового 50th Anniversary World Tour. І присвячений він буде, звичайно ж, 50-річного ювілею наших кумирів. Прозвучать перевірені часом хіти: Rock You Like A Hurricane, Still Loving You, Wind of Change. Крім цього, Ти також зможеш оцінити драйв і силу нового альбому Scorpions під назвою "Return To Forever"ПРИДБАТИ КВИТОК НА КОНЦЕРТ SCORPIONS У КИЄВІ 19.02.2016  1   2   3   4   5   6   7   8   след >>

(пусто)
 
Валюта:


Предзаказ новинок
Бестселлеры / Топ 10
© NADVECHIRAll Rights Reserved.