Звонки 11:00-16:00 (будни)
Прием заказов на сайте 24/7
Українська  Русский  English 
Київстар-Viber: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Предстоящие шоу
Реклама
Рекомендуем
Голосование
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?

У ПЕРІОД КАРАНТИНУ МИ ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ ОНЛАЙН ІЗ ДОТРИМАННЯМ УСІХ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ.

УСІ ВІДПРАВЛЕННЯ З НАШОГО СКЛАДУ, ЯК І РАНІШЕ, ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ЗГІДНО РОБОЧИХ ДНІВ УКРПОШТИ ТА НОВОЇ ПОШТИ ТА ЇХ ТЕРМІНІВ ДОСТАВКИ.

Блог / Новости RSS 2.0

“Вище неба” у серці Києва. 20-річний ювілей Океан Ельзи.

oedobre01“Важливі речі об’єднують, пам’ятайте” (Святослав Вакарчук)


Нещодавно анонсована нова частина концертів гурту Океан Ельзи, в рамках світового туру “Без меж”, змусила поринути у трепетну ностальгію одного з найбільших концертів колективу дворічної давності. Тоді, у 2014-му “Океани” масштабно відсвяткували своє 20-річчя на найбільшому стадіоні Києва – Олімпійському.


З того моменту минуло багато часу, у 2016 випущений новий, досить успішний альбом “Без меж”, життя гурту не вщухає за кількістю та географією концертів, а шанувальників у Океан Ельзи щодня лише збільшується. Проте, у серці назавжди той незабутній ювілейний концерт “20 років разом”.


Вечір тоді видався гарячим, аж настільки, що такий ажіотаж мало хто зміг би передбачити. Спорткомплекс “Олімпійський”, 21 червня 2014 року, прийняв у своїх стінах понад 75 тисяч людей, що стало наймасовішою концертною подією України, за яку гурту навіть вручили нагороду “за рекордну кількість відвідувачів концерту”.

oedobre02

Нелегкий час після подій початку 2014 року позначився і на цьому концерті, але тільки з позитивного боку. Нам потрібно було об’єднання, віра у те, що наша країна єдина і хоч з яких куточків держави не були люди, котрі того вечора прийшли на концерт, ми усі знали, що це не розділяє нас, а робить ближчими, додає впевненості і підтримки. Інакше і бути не може, адже 75 тисяч сердець, серед безперервного майоріння синьо-жовтих прапорів, різнобарвності вишиванок та патріотичних гасел, у будь-якому випадку об’єднані і настільки, що неважливо звідки кожен з нас, важливо, що разом. У ту ніч, саме у той період це були неймовірні відчуття, яких зараз, певне і не відчуєш, інша атмосфера.

oedobre03

Святослав Вакарчук, як в інтерв’ю перед концертом, так і зі сцени говорив важливу річ: “Ми не сприймаємо цей концерт, як розвагу, усі розуміємо у який час він відбувається, але дуже важливо, навіть не музикантам, а людям прийти на сьогоднішній концерт, щоб відчути себе одним цілим зі своїми однодумцями. Це та позитивна надія, яка дає усім нам сили. Але часи насправді непрості і наступну пісню ми присвячуємо усім героям України, які поклали своє життя за неї”. Після цих слів, “На лінії вогню” прозвучала як ніколи особливо.

oedobre04

Чудовим сюрпризом став виступ “Золотого складу” Океан Ельзи. Справжнім задоволенням з нотками ностальгії, було побачити знову разом, на великій сцені склад: Гудімов, Хусточка, Шуров, Глінін і Вакарчук. Всього 5 пісень, але таких знайомих та  рідних. Проте, якесь нове звучання все ж було відчутне, “За останні роки кожен з нас сильно змінився, і в кожну ноту ти вкладаєш уже щось нове”, коментував Дмитро Шуров.

oedobre05

Як продовження романтично-ностальгічного настрою, після виступу “Золотого складу” Океанів, пролунала “На небі” – і десятки тисяч ліхтариків, вже як за традицією, здіймаються над публікою, миготять та заповнюють світлом цілий стадіон і не важливо скільки разів, у якому місці ти чутимеш цю пісню та бачитимеш ці ліхтарики, щоразу будеш захоплюватися цим, закохані, як вперше подивляться одне одному в очі, сплетуться руки і кожен згадає щось своє, особисте…саме цей момент змушує серце битися частіше.

oedobre06

А от після такого ліричного відступу слідує пісня, завдяки якій тисячі прихильників Океану Ельзи не дарма приносять з собою на концерт синьо-жовті національні прапори. “Стіна” – композиція котра стала як ніколи символічною, адже у всіх було лише одне бажання, щоб “впала між нами стіна”, і хто знав, як буде далі, але тоді це був наче гімн об’єднання.

oedobre07

Океани не відпускали своєю енергетикою, душевністю, теплом та чудово підібраним сет-листом аж до першої години ночі. Чотиригодинний концерт, чотири потужних виходи на біс без краплі втоми на обличчях музикантів – це все говорить нам про новий рівень гурту, на якому вони продовжують знаходитися і впевнена, будуть зміцнювати свої музичні позиції і надалі.

oedobre08

Гурт, який завдяки своїй щирості і відвертій подачі поглядів, навіть у складних політичних реаліях зумів зберегти та навіть удвічі підвищити свою популярність не лише в Україні, а і за кордоном.

oedobre09

За такий колосальний успіх українського колективу можна лише щиро порадіти та побажати у 2017 році наснаги на подальшу продуктивну роботу і вдале продовження світового туру “Без меж” у містах Австралії, США та Європи.

А нам залишається чекати нових концертів в Україні, список яких на весну вже складений і оприлюднений на офіційному сайті гурту, та звичайно, купувати квиточки. Natalie Vinarova


Фото: Natalie Vinarova


(пусто)
 
Валюта:


Предзаказ новинок
Бестселлеры / Топ 10
© NADVECHIRAll Rights Reserved.