Дзвінки 11:00-16:00 (будні)
Прийом замовлень на сайті 24/7
Українська  English 
Київстар-Viber: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Майбутні шоу / Афіша
Реклама
Рекомендуємо
Голосування
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?

Блог / Новини

Обережно, музика!

becmusicНапевне, немає жодної людини, яка б була байдужою до музики. Хтось любить її (і не важливо, що це за музика), комусь подобається від випадку до випадку, хтось говорить, що йому байдуже, але коли дати хоча б щось послухати то сміливо висловлює свою критику. І це аж ніяк не можна назвати байдужістю. 


Вплив музики на людину помічено, ще з давніх-давен. Музикантам вже давно відомі музичні секрети і прийоми завдяки яким вони навіюють певні емоції слухачам. Але при цьому, музика все ще залишається одною з найбільших таємниць в культурі людства. Які емоційні наслідки музика може викликати в людини? Чому вона взагалі впливає і який цей механізм впливу?


Переслухавши безліч музичних робіт різних жанрів, починаючи з класики, джазу, ф’южн і завершуючи поп, різноманітною електронною музикою, хард роком та різними стилями та підстилями металу, в тому числі прогресивного металу, і надалі, постійно продовжуючи розширювати музичні горизонти, помітив неоднозначну закономірність. Кожен із стилів несе свій заряд, що в свою чергу по своєму впливає на людину. А вже ступінь впливу залежить від бажання і вміння слухача сприймати. Сприймати близько, занурившись повністю у звуки і лірику слів чи слухати поверхово. 

Музика має цікаву властивість змінювати настрій людини і разом з тим його посилювати. 

Хороший момент - коли немає настрою і завдяки позитивній музиці почуття важкості розвіюється. Надовго чи тимчасово, все залежить від самої людини. А легкий веселий настрій запросто підноситься і посилюється ще більше до невизначених висот. 

Але потрібно бути надто уважним і обережним з музикою, при важкому емоційному стані. Тут спрацьовує той самий механізм як із посиленням хорошого настрою. Злість або, особливо, небезпечне почуття відчаю, також підлягає цьому правилу посилення. При цьому, якщо вами відчувається момент негативного то ризикувати не варто. 

Звичайно, все залежить від людини, навіть одна і та сама композиція може нести в собі різний вплив. Не кожен слухач вміє трансформувати енергетику музики, але все ж, такий момент присутній. Буває, аби звести нанівець злість, саме таку «злу» музику потрібно і послухати. При цьому, як не парадоксально, спокійна музика може ще більше дратувати і посилювати важкий емоційний стан. Така собі терапія музикою завдяки, якій ти ніби позбуваєшся емоційного тягаря.  

Музика нових вражень і мрій чи музика асоціацій і спогадів, світлих чи темних все одно. Обирайте обережно, не грайте зі своїми емоціями і почуттями, наслідки невідомі.

 

 

Богдан  Ястремський


(порожньо)
 
Валюта:


Передзамовлення
Бестселери / Топ 10
Цікавинки
© NADVECHIRAll Rights Reserved.