Дзвінки 11:00-16:00 (будні)
Прийом замовлень на сайті 24/7
Українська  English 
Київстар-Viber: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Майбутні шоу / Афіша
Реклама
Рекомендуємо
Голосування
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?

Блог / Новини

Тонка і самобутня лірика від DaKooka

8 лютого 2015 року вперше у місті Кам’янці-Подільському відбувся концерт-квартирник. Неймовірна атмосфера запанувала в невеличкій квартирі в самому центрі історичного та загадкового Старого міста.

Цього разу до Кам’янця завітала відома під псевдонімом DaKooka, чернівчанка Катерина Єременко.

Почався квартирник близько десятої вечора, погасло світло, гості розмістилися на підлозі (що підкреслювало типову обстановку квартирника), дехто залишився стояти, публіка готова була насолодитися тонкою атмосферою романтики та поетичної лірики.

nvdakooka1

Поступово звикаючи до публіки, співачка дещо соромилась, але протягом декількох перших пісень почала активно спілкуватися з аудиторією та зізналася, що це її перший у житті квартирник, «як і у нас» - чесно відповіли слухачі.

Пролунали різноманітні пісні авторки, як її особисті, так і кавери, зокрема кавер-версія пісні Боба Марлі, «в честь його недавнього дня народження», -  як пояснила співачка. Незвичними й особливими були пісні, створені на основі віршів відомих поетів - Маяковського та Фета. Кожна з композицій захоплювала своєю пронизливістю та торкнулася душі публіки, і можна беззаперечно сказати, що не залишила байдужим нікого.

nvdakooka2

В перервах між виконанням пісень DaKooka ледь встигала роздавати автографи, фотографуватися і навіть підтримувати активне спілкування з гостями, і звісно, приймати слова подяки. Така активність прихильників співачки показує, що кількість її аудиторії все більше зростає, тому нам варто чекати на перший офіційний альбом DaKooka вже у березні 2015, його презентацію у Києві і тур в підтримку.

nvdakooka3

Творчість DaKook(и) є особливою тонкою межею між світом почуттів і реальністю, музика проникає глибоко в душу, а слова закарбовуються в пам’яті. Даний проект точно не залишить нікого байдужим, адже не залежить від трендів сучасної музики, а підкреслює індивідуальність авторки, вона робить ту музику, яку відчуває, і котра відповідає її власним бажанням. Natalie Vinarova(порожньо)
 
Валюта:


Передзамовлення
Бестселери / Топ 10
Цікавинки
© NADVECHIRAll Rights Reserved.