Дзвінки 11:00-16:00 (будні)
Прийом замовлень на сайті 24/7
Українська  English 
Київстар-Viber: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Майбутні шоу / Афіша
Реклама
Рекомендуємо
Голосування
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?

Блог / Новини

Любов і гонитва в новому відео гурту «Друга Ріка».  Прем'єра кліпу «Париж» (Дай мені вогню)

Пісня «Париж» - заголовний трек шостого студійного альбому «Supernation». З цієї композиції останні півроку починаються всі виступи групи. 13 і 14 травня «Париж» буде відкривати унікальні концерти «Другої Ріки» у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів НАОНІ.
 drp1
Режисером нового кліпу виступив Влад Разіховский, раніше вже знімав для групи фільм «Supernation» та відео на пісню «Чую». Операторами - Олексій Даценко та Кадим Тарасов.
 drp2
Дії кліпу розгортаються на околиці Парижу. Історія розказана в зворотному порядку.
 
У центрі сюжетної лінії - авантюрне викрадення красивої дівчини, в яку закохується один з учасників групи. Спроба завоювати любов силою призводить до того, що на музикантів починає полювання поліція.
 drp3
Але найцікавіше відбувається наприкінці. За задумом режисера спочатку передбачалося, що у фіналі історії дівчина просто зникне, залишивши глядачеві можливість самому додумати сюжет, однак в останній момент, натхненний зйомками і красою героїні барабанщик «Другої Ріки» Олексій Дорошенко, зважився на відчайдушний крок - зробив пропозицію руки і серця прямо на знімальному майданчику. Яку відповідь дала героїня і чи вдасться незабаром учасникам «Другої Ріки» погуляти на весіллі, музиканти поки не повідомляють.


(порожньо)
 
Валюта:


Передзамовлення
Бестселери / Топ 10
Цікавинки
© NADVECHIRAll Rights Reserved.