Дзвінки 11:00-16:00 (будні)
Прийом замовлень на сайті 24/7
Українська  English 
Київстар-Viber: 098 179 1152
Lifecell: 063 421 6092
Vodafone: 050 237 9750
nadvechir.com.ua♫ukr.net
Каталог
Майбутні шоу / Афіша
Реклама
Рекомендуємо
Голосування
Якій музиці Ви надаєте найбільшу перевагу?

Блог / Новини

U.D.O. в Україні!!! Одеса - 30.10.2015 (Філармонія) / Дніпропетровськ - 01.11.2015 (ДК «Шинник») / Харків - 02.11.2015 (ККЗ «Україна») / Київ - 03.11.2015 (Клуб «Atlas»)

udoukrtourІсторія групи почалася в 1987 році після виходу Удо Діркшнайдера з легендарної групи Accept унаслідок творчої розбіжності. Удо зібрав свій власний проект, що продовжує традиції Accept. Назва, природно, походить від імені творця, а перетворення в якусь абревіатуру обумовлено тим, що сам Удо не хотів, щоб його групу визначали як виключно сольний проект. Назву можна розшифрувати по-різному - сам Удо дотримується версії United Democratic Organization.

Але як б не розшифровувалася назва гурту, UDO зараз по праву - один з найуспішніших колективів на Heavy Metal сцені.
 
На будь-якому концерті U.D.O. обов'язково виконуються старі хіти Accept. Удо Діркшнайдер ніколи не упускає можливості дати глядачам заспівати разом з ним улюблені хіти. На своїх концертах група використовує тільки високопрофесійне і дороге обладнання, яке забезпечують кіловати відмінною гучного звучання важкої музики. Шоу такого розмаху дасть можливість перейнятися атмосферою справжнього рок-фестивалю європейського рівня. Як говорить сам Діркшнайдер, сьогоднішній склад групи - найталановитіший і віртуозний.
 
 
Вони записали 14 студійних альбомів, об'їхали з концертами майже півсвіту, неодноразово були в Україні (якій Удо Диркшнайдер явно симпатизує).
 
Стиль групи легко пізнаваний, багато в чому завдяки оригінальному голосу Удо Діркшнайдера, його винятковій харизмі, він викликає повагу шанувальників по всьому світу безкомпромісністю в музиці.
 
6 квітня Удо виповнився 61 рік, але він не припиняє давати концерти і писати якісну музику.
 
Музиканти U.D.O. дуже люблять своїх глядачів, тому завжди виходять на біс. Концерт цієї групи - це завжди буря позитивних емоцій, відмінний настрій і зустріч з живою легендою, яку буде неможливо забути.

Усі найкращі хіти та презентацію нового альбому UDO (U.D.O.) - DecadentВи можете почути відвідавши концерти в наступних містах України.

UA Odessa Filarmonia
UA Dnepropetrovsk DK Shinnik
UA Kharkov KKZU
UA Kiev Atlas(порожньо)
 
Валюта:


Передзамовлення
Бестселери / Топ 10
Цікавинки
© NADVECHIRAll Rights Reserved.